„Jak mogę być wolontariuszem XXI wieku?” . Praca konkursowa. Gratulujemy

Praca konkursowa

Fundacja „Inicjatywa dla Opatówka” od września realizuje projekt „Akademia Wolontariatu Lokalnego”. Do którego zaproszeni zostali również uczniowie z naszej szkoły. Eliminacje przeszło osiemnaście osób, członków Szkolnego Koła Caritas. Każdy z uczestników musiał wykonać pracę pt.: „Jak mogę być wolontariuszem XXI wieku?”

Szczegółowe informacje o projekcie można przeczytać w artykule opublikowanym w „Faktach kaliskich” pod linkiem:

Poniżej prezentujemy jedną z prac, która zasługuje na szczególną uwagę. To fotograficzna synteza działalności koła, obejmująca zeszły rok szkolny 2017/18. Wykonały ją Marcelina, Martyna i Julia z klas trzecich gimnazjum. Zapraszamy do galerii, warto zobaczyć :)

Wolontariacki Zespoł ds. komunikacji/SKC Opatówek :):):)

Gratulujemy! Prezentację przygotowały Marcelina, Julia i Martyna