Wsparcie dla osób niepełnosprwanych

Fundacja na rzecz Wspierania Społeczności Lokalnej realizuje projekt pod nazwą "Wiedzieć znaczy byc".Celem projektu jest wyposażenie osób niepełnosprawnych oraz ich otoczenia w wiedzę dotyczacą przysługujących ich praw                       i uprawnień zwiazanych związanych z funkcjonowaniem w kluczowych sferach życia. Każda osoba może skorzystać       z poradnictwa związanego z funkcjonowaniem zarówno w sferze społecznej jak i zaodowej, niekoniecznie dotyczacej niepełnosprawności. Bezpośrdnie informacje można uzyskać w systemie on-line za pośrednictwem platformy internetowej Fyndacji: www.fundacja.srem.co (box infomacyjny znajduje sie po lewej stronie meny pn. PORADY ON-LINE). Istniej mozliwość skorzystania porad nastepujących specjalistów:

- prawnika

- specjalisty prawa pracy i bhp

- doradcy ds.osób niepełnosprawnych

-specjalisty pracy socjalnej