Oferta pracy - Psycholog - Warsztat Terapii Zajęciowej w Słupi pod Kępnem

Oferta pracy

Caritas Diecezji Kaliskiej Warsztat Terapii Zajęciowej w Słupi pod Kępnem poszukuje osoby na stanowisko Psycholog

Oferujemy:

  • Umowę o pracę: pełny etat, praca od poniedziałku do piątku w godzinach 700-1500
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Przyjazną atmosferę
  • Możliwość rozwoju osobistego (uczestnictwo w szkoleniach organizowanych przez pracodawcę)

Wymagania:

  • Wykształcenie: wyższe kierunkowe (psychologia)
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Odpowiedzialność, empatia, łatwość nawiązywania kontaktów
  • Umiejętność planowania i realizacji zaplanowanych działań
  • Pozytywne nastawienie i motywacja do pracy

Mile widziane doświadczenie w pracy z osobami z niepełnosprawnościami.

Zakres obowiązków:

- Prowadzenie badań psychologicznych, diagnozy psychologicznej uczestników Warsztatu Terapii Zajęciowej - dorosłych osób z niepełnosprawnościami.

- Organizowanie opinii psychologicznych oraz zaleceń do pracy z badanym uczestnikiem.

- Prowadzenie zajęć indywidualnych i grupowych dla uczestników WTZ. Udzielanie wsparcia psychologicznego uczestnikom WTZ, prowadzenie rozmów, mediacji.

- Aktywny udział w radach programowych WTZ.

- Prowadzenie dokumentacji.

- Przeprowadzanie wywiadów środowiskowych w miejscu zamieszkania uczestnika WTZ i sporządzanie dokumentacji z tym związanej.

- Współpraca z organizacjami i instytucjami, które mogą pomagać w rehabilitacji leczniczej, społecznej oraz zawodowej uczestników

Miejsce wykonywania pracy:

Warsztat Terapii Zajęciowej w Słupi pod Kępnem

Ul. Katowicka 10

63-604 Baranów

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym do 15.03.2024 r. na adres mailowy: wtzslupia@gmail.com

lub osobiste złożenie dokumentacji w biurze WTZ w Słupi pod Kępnem, ul. Katowicka 10, 63-604 Baranów

Więcej informacji: tel. 62 78 187 82

Galeria