Warsztat z udziałem Wolontariuszy SKC

21 marca Wolontariusze i Opiekunowie Szkolnych Kół Caritas mieli okazję uczestniczyć w warsztacie pod nazwą „Kreatywność w pracy wolontariusza” Warsztat poprowadziła Pani Barbara Szuszkiewicz z Zielonej Góry, koordynator Centrum Wolontariatu i Programów młodzieżowych. W Warsztacie wzięło udział 10 Szkolnych Kół łącznie 110 uczestników. Celem naszego spotkania było pobudzenie kreatywności oraz umiejętności pracy w zespole. Warsztat składał się z trzech bloków. Blok I - wyobraźnia, blok II poświęcony był zagadnieniu zaufania i komunikacji, natomiast blok III -dotyczył kreatywności. To był bardzo dobry czas odkrywania w każdym z nas potencjału swoich możliwości. Specyfika warsztatu polegała na tym, że wszystkie ćwiczenia odbywały się w grupie, nie używaliśmy żadnych materiałów papierniczych kartek, kredek itp...trzeba było działać, oj działo się działo. Dziękujemy wszystkim Wolontariuszom, którzy wzięli udział w warsztacie, Opiekunom za ich obecność i zaangażowanie w pracę z grupą, za trud organizacyjny, by młodzież mogła wziąć udział w spotkaniu. Już teraz zapraszamy na kolejne warsztaty.

Zapraszamy do naszej galerii zdjęć!:)