Kreatywni w działaniu

21 marca Wolontariusze i Opiekunowie Szkolnych Kół Caritas mieli okazję uczestniczyć w warsztacie pod nazwą „Kreatywność w pracy wolontariusza” Warsztat poprowadziła  Pani Barbara Szuszkiewicz z Zielonej Góry,  Koordynator Centrum Wolontariatu i Programów młodzieżowych. W Warsztacie wzięło udział  10 Szkolnych Kół łącznie 110 uczestników. Celem naszego spotkania było pobudzenie kreatywności oraz umiejętności pracy w zespole. Warsztat składał się z trzech bloków. Blok I - wyobraźnia, blok II poświęcony był zagadnieniu zaufania i komunikacji, natomiast blok III -dotyczył kreatywności.  To był bardzo dobry czas odkrywania w każdym z nas potencjału swoich możliwośći. Specyfika warsztatu polegała na tym, że wszystkie ćwieczenia odbywały się w grupie, nie używaliśmy żadnych materiałów papierniczych  kartek, kredek itp...trzeba było działać, oj działo się działo. Dziękujemy wszystkim Wolontariuszom, którzy wzięli udział w warsztacie. Opiekunom za ich obecność i zaangażowanie w pracę z grupą, za trud organizacyjny, by młodzież mogła wziąć udział w spotkaniu. Już teraz zapraszamy na kolejne warsztaty... :)

Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii zdjęć :)